Navigation Menu+

Imprezy dla singli w Poznaniu

Young couple in love

Ciągły bieg po sukces i spełnienie zawodowe sprawia, że coraz mniej z nas ma czas na poznawanie nowych osób i zakładanie rodziny. Z czasem jednak pragniemy poznać kogoś nowego, jest to jednak zadanie dość żmudne, ponieważ portale randkowe umożliwiają jedynie znajomość korespondencyjną a poznanie kogoś wartościowego na co dzień graniczy niemal z cudem. Czy jest więc jakaś szansa dla singli, którzy pragną poznawać nowe osoby?

Przede wszystkim zależy zmienić swoje nastawienie do otaczającego nas świata. Musimy patrzeć na niego bardziej optymistycznie, znaleźć hobby, które nas zaciekawi. Odnajdując ciekawość w sobie staniemy się osobami interesującymi dla innych osób i w ten sposób sprawimy, że będą chcieli oni nas poznać bliżej. Wybierajmy też takie miejsca na poznawanie osób, które odpowiadają naszemu charakterowi. Jeżeli należymy do cichych i spokojnych osób, nie szukajmy drugiej połówki na imprezie, ponieważ prowadzi ona z pewnością taki tryb życia, który nie będzie nam odpowiadał. Pamiętajmy także, by nikogo nie udawać, ponieważ kłamstwo w końcu wyjdzie na jaw.

Amerykanie, aby zaoszczędzić swój cenny czas wymyślili ideę tak zwanej szybkiej randki, która polega na poznawaniu w ciągu jednego wieczora 10 osób w trakcie 5-7 minutowych rozmów. W ten właśnie sposób zaoszczędzić możesz cenny czas, ponieważ żadne inne wieczorne wyjście nie zapewni ci poznania tak wielu osób. Poza tym tego rodzaju spotkania pozwolą ci sprecyzować twoje oczekiwania względem drugiej osoby. Dowiesz się, jakich typów ludzi nie lubisz, co irytuje cię u drugiej płci, jakie cechy uważasz natomiast za interesujące i przyciągające. Szybkie randki są w pełni bezpieczne, ponieważ nikt z obecnych nie zna twojej tożsamości, widzi jedynie ciebie i poznaje twoje poglądy. Po rozmowie z każdą osobą zaznaczasz na kartce, czy masz ochotę na dalszy z nią kontakt, jeżeli druga osoba zaznaczyła tę samą twierdzącą odpowiedź, to organizatorzy szybkiej randki przesyłają wam na maila wasze dane kontaktowe. Dzięki temu możecie dalej kontynuować waszą znajomość tak, jak tego chcecie.

Oczywiście idea szybkiej randki może mieć wielu przeciwników – szokować może ocenianie drugiej osoby po jedynie kilku minutach rozmowy. Warto przypomnieć jednak sobie, iż w zasadzie na co dzień postępujemy w niemal taki sam sposób. Oprócz tego zastrzeżenia speed dating, ma więcej plusów niż minusów. Podobnie zresztą jak inne imprezy dla singli Poznań, na których to poznać możesz osoby znajdujące się w takiej samej sytuacji jak ty. Poznając kogoś na takiej imprezie masz pewność iż dana osoba jest w danym momencie sama i też szuka drugiej połówki. Imprezy dla singli dają także poczucie pełnego komfortu wynikające z położenia w jakim się znajdujemy, są to imprezy zamknięte i w pełni bezpieczne pozwalające na kulturalne spędzenie wolnego czasu w gronie interesujących osób.

Jak więc widać współczesne firmy organizują szereg interesujących spotkań przeznaczonych dla singli. Wystarczy tylko się rozejrzeć i wybrać typ imprezy, który odpowiadał będzie naszym oczekiwaniom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 3 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>