Navigation Menu+

Systemy i oprogramowania CRM

5674356

CRM odnosi się do szeroko pojętego kontaktu z klientami. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii zwiększa naszą efektywność na polu marketingowym, sprzedażowym, a także ulepsza nasz wizerunek w oczach klientów i pomaga w zdobyciu kolejnych. W zależności od wielkości i przeznaczenia przedsiębiorstwa, które prowadzimy mamy do wyboru kilka wariantów oprogramowań, które ułatwią nam pracę i zacznie zwiększą dochody firmy.

Zaletą tego typu oprogramowań jest to, iż powstały w oparciu o znany nam wszystkim system Microsoft , który charakteryzuje się dostępnością i łatwością użytkowania nawet przez najmniej doświadczonych. Dzięki temu nie musimy przechodzić żadnych trudnych szkoleń związanych z użytkowaniem systemów Microsoft Dynamics NAV oraz Microsoft Dynamics CRM, o których mowa. Zarówno jeden, a jak i drugi mają na celu ułatwienie nam zarządzania firmą są jednak odpowiednio dostosowane do wielkości naszego przedsiębiorstwa i branży, na którą zostało ono ukierunkowane.

Pierwszy z nich można śmiało nazwać wersją podstawową. Opierający się głównie na Microsoft Office znacznie ułatwia nam wszystkie działania związane z prawidłowym funkcjonowaniem małego, czy średniego przedsiębiorstwa ogrom działań marketingowych, dostosowanie sprzedaży do potrzeb rynku, między innymi dzięki pomocy w obliczaniu skuteczniejszych marż i ewentualnego zysku. Dzięki Microsoft Dynamics NAV udoskonalimy naszą dokumentację pod względem wizualnym, dzięki czemu stanie się on bardziej atrakcyjny i przejrzysty dla nas i podmiotów z nami współpracujących. Microsoft Dynamics CRM jest natomiast wersją rozszerzoną, dzięki której możemy swobodniej egzystować na rynkach międzynarodowych, co wiąże się choćby z wymianą walutową, automatycznym monitorowaniem naszych poczynań marketingowych i możliwością szybkiego transferu informacji dla pracowników zajmujących się poszczególnymi działami, co pozwoli nam być zawsze na czasie. Skuteczność tych programów sprawiają, że posługują się nami firmy działające na polu Enterprise Social.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three + four =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>